Актуальне рішення - фактурна штукатурка стін

Фактурна штукатурка стін - це екологічна, міцна, вологостійка і довговічна поверхня. Сьогодні фактурна штукатурка - це модне рішення для дизайну Вашого приміщення. Ви можете проявити творчість і отримати неповторний малюнок на Ваших стінах. При використанні фактурної штукатурки Ви можете створити поверхню з різним рівнем зернистості, з шорсткою структурою, об'ємні рельєфи, виконати імітацію каменю, дерева, оксамиту або шкіри. Суміш можна наносити на будь-які поверхні, при цьому вона дозволяє приховати дефекти стін, в разі їх наявності.

Переваги використання фактурної штукатурки:

  1. Проста в нанесенні і не вимагає професійних навичок;
  2. еластичний матеріал, що дозволяє формувати красиву і незвичайну поверхню;
  3. не містить токсичних речовин;
  4. антистатичності покриття;
  5. вогнестійка;
  6. висока стійкість поверхні до механічних впливів;
  7. стійка до впливу УФ-променів і вологи;
  8. стійка до перепадів температур;
  9. матеріал створює хорошу звуко- і тепло-ізоляцію;
  10. легке очищення і миття поверхні.

Фактурна штукатурка продається у вигляді сухого порошку, в який необхідно додати певну кількість води для отримання необхідної суміші для нанесення на стіну, або в готовому вигляді. Будь-яка фактура має традиційний білий колір. Необхідний колір можна отримати за допомогою спеціальних барвників. Для приміщень з підвищеною вологістю використовуються барвники на вологостійкій основі.

Зовнішній вигляд оздоблювального матеріалу визначає вид, кількість, розмір і колір частинок, а також технологія нанесення визначають.

Ціна фактурної штукатурки для стін залежить від типу складу і виробника.

Залежно від основної речовини розрізняють акрилову, силікатну, мінеральну і силіконову фактурну штукатурку.

Для підготовки стін під декоративну штукатурку необхідно їх очистити від старого покриття. Поверхня повинна бути рівною. Для цього Вам знадобиться грунтовка, малярська кисть, шпаклівка, шпатель, наждачний папір, все це Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Перш ніж наносити облицювальний матеріал поверхню двічі грунтується акриловою ґрунтовкою після чого стіну необхідно добре просушити. Також поверхню потрібно обробити протигрибковим складом в разі, якщо оздоблювальні роботи проводяться у вологому приміщенні. Це вплине на стійкість покриття до впливу вологи.

фактурная штукатурка стен

Для оздоблювальних робіт Вам знадобляться наступні матеріали, які Ви також можете придбати у нас на сайті:

  1. шпателі металеві та гумові різних розмірів;
  2. кельма;
  3. правило;
  4. терка;
  5. рівень і схил;
  6. валики, кисті, фарба;
  7. малярський скотч;
  8. різні пристосування для додання фактури.

Фактурна штукатурка може бути нанесена як в один так і в кілька шарів. Витрата становить 1-2 кг суміші на 1 м2 стіни.

Невелика кількість суміші шпателем розподіляється по Кельме. Далі суміш наноситься під кутом близько 30 градусів. Матеріал досить швидко схоплюється, тому його потрібно наносити на невеликі ділянки. Однак в робочому стані він дуже податливий, що дозволяє створити на поверхні будь-який малюнок. Товщина шару повинна бути не менше 3,5 мм, що включає шар товщиною близько 1,5 мм для створення фактури.

На кути штукатурка наноситься за допомогою вузького шпателя.

Створити нестандартний малюнок за допомогою таких дій:

  1. За допомогою різних інструментів і використання фактурної штукатурки з різним ступенем зернистості в її складі.
  2. Із застосуванням фактурного валика для декоративної штукатурки з нанесеним орнаментом. У цьому випадку для отримання малюнка валик необхідно один раз провести по всій довжині або висоті стіни.
  3. З використанням звичайного валика з різними насадками (обмотати ганчіркою, папером, плівкою), яким можна прокатати в різних напрямках за фактурною штукатурці. Потім за допомогою шпателя можна трохи згладити гострі кути.
  4. Із застосуванням штампа, приклавши і притиснувши його до штукатурки.

Після закінчення робіт з нанесення штукатурки, слід дати поверхні повністю висохнути. Це займе не менше 24 годин. Потім поверхню потрібно обробити дрібною шкіркою для видалення надлишків розчину. Далі поверхня грунтується.

Фарбувати поверхню слід спочатку в більш темний тон за допомогою валика або пензлика з довгим ворсом, а після висихання покрити виступаючі частини фактурної поверхні світлою фарбою, використовуючи валик або пензлик з коротким ворсом. Світлий тон дозволить надати обсягу декоративної штукатурки. Якщо готова фактура вже містила фарбувальний пігмент, можна просто виділити фактуру іншим відтінком.

В результаті обробки фактурною штукатуркою, Ваша поверхня не тільки буде мати привабливий зовнішній вигляд, але і стане практичною і невибагливою в подальшій експлуатації. Така поверхня легко очищається і миється без використання спеціальних миючих засобів. Фінішне лакове покриття запобігає утворенню цвілі і грибка на поверхні стіни навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Рекомендовані товари